نتایج جستجو برای عبارت :

پاسدار شهید روح الله عالی

#پاسدار #شهید #روح الله #عالی
نام پدر:   نور محمد
تاریخ تولد:   1360/08/02
محل #تولد:  #زاهدان
تاریخ #شهادت:  1396/01/21  
محل شهادت:    #کورین #زاهدان
مناطق عملیاتی:  #میر جاوه- #کورین
محل دفن:  #گلزار #شهدای #زاهدان
#وصیت نامه: پشتیبان #ولایت #فقیه باشید تا آسیبی به این مملکت نرسد.
لینک معرفی شهدای جمهوری اسلامی ایران در پیامرسان بومی سروش
دوست دارم پسرم طلبه یا پاسدار شود.
هرطور که خودش دوست داشت انتخاب کند. فقط طوری تربیتش کن که در این جامعه یک سرباز برای امام زمان عجل‌الله‌تعالی‌فرجه‌شریف شود.
شهید محسن حججی
برای دیدن تصویر در اندازه اصلی با ذکر صلوات بر روی آن کلیک کنید.
ثواب این طراحی تقدیم به شهدای پاسدار میهن عزیزمان
 دفتر فرماندهی نیروی قدس سپاه پاسداران انقلاب اسلامی اسامی شهدای عضو سپاه پاسداران­ را که در حمله تروریستی آمریکایی ها در بغداد به شهادت رسیدند اعلام کرد. دراین حمله تروریستی، جمعا ده نفر به شهادت رسیدند که پنج نفر از جمله سردار سپهبد پاسدار شهید قاسم سلیمانی, ایرانی و پنج نفر دیگر از جمله ابومهدی مهندس معاون نیروهای حشدالشعبی عراق، عراقی بودند. اسامی شهدای پاسدار همراه سردار شهید سلیمانی به این شرح است:
1-سردار سرتیپ پاسدار حسین جعفری نی
روزی که وطن جسم می شود....
روزی که وطن پاره پاره تن می شود.....
روزی که وطن پاره ی جگر می شود....
آن روز پاسدار شناخته می شود....
آن روز عامه مردم احساس امنیت می کند....
و آن روز بچه های ریز و درشت ، دختر و پسر آرام می خوابند....
و ....
امروز روز تولد اسوه ی همه پاسداران جهان است...
از گاندی تا ماندالا تا ... باکری و همت .... تا شهریاری ... تا قاسم سلیمانی ....
امروز روز حسین ع پسر رسول خدا، پیامبر گرامی اسلام است.
....
به قول قرآن کریم:
الَّذِینَ آمَنُوا وَهَاجَرُوا وَج
آیین تودیع و معارفه فرمانده بسیج ادرات شهرستان زرند برگزار شد
صبح امروز 28 فروردین ماه همزمان با ولادت حضرت علی اکبر (ع) و روز جوان و با حضور حبیب الله خنجری فرماندار، سرهنگ اکبر کردی فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه و جمعی از مدیران ادارات، نهادها، خانواده های معظم شهدا، ایثارگران، جانبازان و آزادگان، آئین تودیع سروان پاسدار محسن یزدانی و معارفه ستوان دوم پاسدار ماشاا... اثنی عشری به عنوان فرمانده حوزه بسیج ادرات شهرستان زرند برگزار شد.
 د
دوست دارم پسرم طلبه یا پاسدار شود.
هرطور که خودش دوست داشت انتخاب کند. فقط طوری تربیتش کن که در این جامعه یک سرباز برای امام زمان عجل‌الله‌تعالی‌فرجه‌شریف شود.
شهید محسن حججی
ثواب این طراحی تقدیم به شهدای پاسدار انقلاب اسلامی...
روز ولادت با سعادت بزرگ پاسدار قرآن کریم و اسلام عزیز است. پاسداری که هر چه داشت در راه هدف اهدا کرد و اسلام عزیز را از پرتگاه انحراف رژیم طاغوتی بنی امیه نجات داد

متن ادبی روز پاسدار ، روز پاسدار چه روزی است ، عکس نوشته روز پاسدار ، متن لوح تقدیر روز پاسدار ، تاریخ روز پاسدار سال ۹۷ ، شعر درباره پاسدار ،پیام تبریک روز پاسدار ، روز پاسدار چندم است.
پاسدار در لغت به معنی نگهبان و مراقب است. پاسداران کسانی­اند که در حساس­ترین لحظه­های تاریخ، ا
▪️جلسه محاکمه یک پاسدار برای نزدن یک موشک کروز
متهم: پاسدار؟؟
مورد اتهام: شلیک نکردن موشک به سمت موشک کروز آمریکایی که حساس ترین مرکز حیاتی تهران را مورد هدف قرار داد و صدها نفر را به شهادت رساند 
قاضی: برادر ؟؟؟؟ شما برای حفاظت از آسمان و جان مردم ایران حقوق می گیری چرا به سمت موشک آمریکا شلیک نکردیمتهم : جناب قاضی تشخیص سخت بود فکر کردم هواپیمای مسافر بری است.قاضی: مگر شما در حالت آماده باش صد در صد نبودید؟ متهم: چراقاضی: مگر به شما اطلاع ن
شهید مهدی باکری:پاسدار یعنی کسی که کار کند، بجنگد، خسته شود، نخوابد تا وقتی که خود به خود خوابش ببرد، خیلی از چیزهایی که بر همه مباح است بر پاسدار حرام است.تصویر: مدافع حرم شهید محمود رضا بیضایی در  سوریه#شهید_محمود_رضا_بیضایی#حسین_نصرتی 

پاسدار شهید امدادی فر در پاییز سال 1339 در روستای کلگه پهن در خانوادهای محروم و مستضعف دیده به جهان گشود .
زندگی پررنج و مشقت در عین حال پاک و بی ریای او به همین منوال سپری گردید تا انقلاب شکوهمند بهمن 1357 آغاز گردید .
پاسدار شهید در تاریخ 62/11/1 راهی جبهه های جنگ شدند و در لشکر المهدی (عج) تیپ المهدی مشغول خدمت شد.
سرانجام آخرین مأموریت پاسدار شهید به جبهه های نور علیه ظلمت در مروخه 65/3/12 بود که مدتی را در کردستان و بقیه مأموریت وی در منطقه مهران سپری

پاسدار شهید سیف الله پیری ساتیاروند فرزند: علی شروانمحل زندگی: شهر ماژین روستای نصراله آباد تحصیلات: راهنماییتاریخ شهادت (مفقودالاثر) : 1366/3/27محل شهادت: ماووت عراق ارتفاعات قمیشتاریخ رجعت و تفحص پیکر مطهر: هفت سال بعد از شهادتگلزار شهید: روستای نصراله آباد گلزار شهدای ماژینزندگی نامه پاسدار شهید سیف الله پیری :
شهید سیف الله پیری در سال 1347 در روستای نصراله آباد بخش ماژین استان ایلام پا به عرصه گیتی نهاد.وی ایام کودکی را تحت تربیت پدر و ماد
امیر المومنین علیه السلام موذن روز قیامت و لعن‌کننده بر غاصبین ولایت (به روایت اهل تسنن)

«فَأَذَّنَ مُؤَذِّنٌ بَیْنَهُمْ أَنْ لَعْنَةُ اللهِ عَلَى الظَّالِمِین» (اعراف / ۴۴)
روز رستاخیز، موذن بین جمعیت ندا مى‌دهد: لعنت خدا بر ظالمین! 
حاکم حسکانی از علمای بزرگ اهل تسنن در تفسیر این آیه می‌نویسد:
فرات بن إبراهیم الكوفی قال حدثنی علی بن عتاب، قال حدثنا جعفر بن عبد الله، قال حدثنا محمد بن عمر، عن یحیى بن راشد، عن كامل عن أبی صالح: عن ابن عبا
بمناسبت میلاد امام حسین(ع) و روز پاسدار،امام جمعه،شهردار و فرمانده انتظامی بخش آب پخش با فرمانده حوزه شهید دستغیب آب پخش دیدار کردند.
امام جمعه آب پخش در این دیدار با محکومیت اقدام امریکا در تروریستی خواند سپاه پاسداران اظهار داشت:این اقدام امریکای جنایتکار، از روی استیصال و درماندگی و عصبانیت فراوان نسبت به سپاه پاسداران است.
وی افزود:این اقدام باعث تاثیرگزاری بیشتر سپاهیان عزیز می شود و عزت آنها افزوده خواهد شد.
شهردار آب پخش نیز در این
همرزمانش می‌گویند: پاسدار شهید عین الله احمدی طی سالهای 1362 تا 1365 در عملیاتهای متعددی در منطقه جنوب در خط مقدم حضور فعال و پر رنگی داشتند و با جان دل از خاک و ناموس وطن دفاع کردند.شهید عین الله در تاریخ 1365/10/5 در عملیات کربلا 5 شرکت نمود و در تاریخ 1365/12/6 در سن 29 سالگی بر اثر ترکش از ناحیه دست و پا به فیض شهادت نائل آمد. پیگر شهید گرانقدر در گلزار شهدای تنگ فنی شهرستان پلدختر به خاک سپرده شد.
روحش شاد یادش گرامی
مسعود ساتیاروند
الحمد الله الذی جعلنا من المتمسکین به ولایت سلطان اولیا سخن گذار منبر سلونی سرور مطلبی ابن عم نبی در هل عطا مهر برج انما شهسوار لا فتی پیشوای انبیا عروه الوثقی کلمه الحسنی سید الاوصیا عماد الاصفیا رکن الاولیا آیت الله العظمی خیر المومنین امام المتقین اول العابدین ازهد الزاهدین زین الموحدین حبل الله متین لنگر آسمان و زمین وجه الله عین الله نور الله سر الله اذن الله باب الله روح الله سیف الله عبد الله اسدالله الغالب آقا جانم علی ابن ابی طال
روز ولادت با سعادت بزرگ پاسدار قرآن کریم و اسلام عزیز است. پاسداری که هر چه داشت در راه هدف اهدا کرد و اسلام عزیز را از پرتگاه انحراف رژیم طاغوتی بنی امیه نجات داد

متن ادبی روز پاسدار ، روز پاسدار چه روزی است ، عکس نوشته روز پاسدار ، متن لوح تقدیر روز پاسدار ، تاریخ روز پاسدار سال ۹۷ ، شعر درباره پاسدار ،پیام تبریک روز پاسدار ، روز پاسدار چندم است.
پاسدار در لغت به معنی نگهبان و مراقب است. پاسداران کسانی­اند که در حساس­ترین لحظه­های تاریخ، ا
بسیج و بسیجی در شعر و ادب
بسیج عطری است آسمانی که از جوانه های تراوش می شود و پایگاهی است برای مُشت های گره شده./ بسیج حنجره ای است سوزان بر ای سرودن حماسه های سترگ و خورشیدی است تابناک برای شب های سرد و تاریک و وحشت زا. بسیج سپاهی است مسلّح به ایمان و مجهّز به عشق و ریسمانی است برای بالا رفتن از شانه های خیس آسمان.
بسیج لشگر حسین مظلوم است در روز عاشورا و رگبار اللّه اکبر و فریاد تکبیرها./بسیج میعادگاهی است برای کبوتران سرخ دلی که دل هایشان برای
◼️ بسم الله الرحمن الرحیم
⚫️ وَلاتَحْسَبَنَّ الّذِینَ قُتِلُوا فِی سَبِیلِ الله ِ اَمْواتاً بَلْ اَحْیاءٌ عِنْدَ رَبِّهِمْ یُرْزَقُون‏(آیه ۱۶۹،آل عمران)
سلام و صلوات خدا برشهیدان عزیز
شهادت جمعی از دلاوران پاسدار نیروی زمینی سپاه،در حادثه ی حمله‌ی انتحاری تکفیری ها به اتوبوس حامل مرزبانان هموطن سیستان و بلوچستان را به محضر حضرت ولی عصر(عج)،ولی معظم فقیه وهموطنان شجاع وغیور سیستان و بلوچستانی و سایر هموطنان تبریک و تسلیت عرض مینما
امشب زمین و آسمان گردیده پر شور و شعفامشب تمام عرشیان بهر زیارت بسته صفامشب که عیدی میدهد بر عاشقان شاه نجفامشب تو هم مستی کن و دل را بری کن از اسفزیرا به دنیا آمده مظهر عزت و شرف
میلاد نور عالمین، امام حسین(ع)و روز پاسدار مبارک باد.
به گزارش خبرنگار ساجد،
دانشجوی پاسدار شهید «احسان الله قاسمیه» در سال ۱۳۳۶ در کاشان چشم به جهان
گشود. وی با آغاز عملیات بیت‌المقدس به همراه شهید «احمد ملاسلیمانی» و
شهید «اکبر شیرازی» عازم جنوب شد و در مرحله سوم عملیات بیت‌المقدس در
تاریخ ۲۰ اردیبهشت ۱۳۶۱ در سن ۲۴ سالگی به درجه رفیع شهادت نائل آمد.
متن وصیت‌نامه‌ای را که از این شهید والامقام به یادگار مانده است در ادامه می‌خوانید:
بسمه تعالی
المَوتُ فی حَیاتِکُم مَقهورین وَ الحَیاةُ
شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی با صدور اطلاعیه ای ضمن گرامیداشت یاد و نام سپهبد پاسدار شهید حاج قاسم سلیمانی، طی فراخوانی از امت خداجو و قدر شناس ایران اسلامی در خواست کرد که به پاس سیلی موشکی کوبنده و قاطع سپاه پاسداران انقلاب اسلامی به نظامیان جنایتکار آمریکا، امشب پس از فریضه نماز عشاء ، رأُس ساعت 18:00 با فریادهای رسای الله اکبر ، حمایت و پشتیبانی قاطع خود را از عملیات انتقامی فرزندانشان در نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران اعلام نمایند.

شهید عین الله احمدی در سال 1336 در روستای تنگ لیلم از توابع شهرستان پلدختر در خانواده‌ای مذهبی و روستایی دیده به جهان گشود. دوران کودکی و جوانی خود را در کنار خانواده خود به کشاورزی و دامداری مشغول بودند و خواندن و نوشتن را توسط آموزگاران عشایر فرا خواند.شهید عین الله در سن 24 سالگی تشکیل خانواده دادند و ثمره زندگی وی دو پسر و یک دوختر می باشد.شهید عین الله احمدی داری اخلاق محمدی، تقوای بسیار، اهل نماز و قرآن، کتاب های مذهبی و یکی از سربازان د
شهید پاسدار عزت الله ساتیاروند فرزند: حاج پتول تاریخ تولد: 1344/6/15محل سکونت: پلدختر روستای ولیعصر (عج)تاریخ شهادت: (مفقودالاثر) 1362/12/8محل شهادت: جزایر مجنون عملیات خیبر تاریخ رجعت: 1375/3/15 مصادف با عاشورا حسینیگلزار شهید: گلزار شهدای روستای ولیعصر(عج)
زندگی نامه شهید پاسدار شهید عزت الله ساتیاروند :
شهید عزت الله ساتیاروند در تاریخ 1344/6/15 در روستای ولیعصر به دنیا آمد. دوران کودکی و ابتدایی در روستا سپری کرد و دوران راهنمایی ایشان مصادف شد با فتنه ه
پیام آقا به مناسبت شهادت جمعی از جوانان پاسدار
آقا در پیامی به مناسبت شهادت جمعی از جوانان پاسدار انقلاب اسلامی در حادثه تروریستی سیستان و بلوچستان این حادثه را تسلیت گفتند. متن پیام رهبر انقلاب را باهم می‌خوانیم:

1- دستِ آلوده جنایتکاران

بسم‌الله الرحمن الرحیم
دست جنایتکار مزدوران بار دیگر به خون جوانان صالح و خدمتگزار کشور آلوده شد و جمعی از سرمایه‌های انسانی که خود را وقف حراست از مرزها و پاسداری از امنیت مردم کرده بودند، در حم
از کودکی مهربان و بااخلاق بود.
ما خانواده‌ای مذهبی هستیم.همسرم نیمی از قرآن کریم را حفظ بود.
اهل خمس و نماز_شب بود و دوست داشت پسرانمان پاسدار شوند، در کل همگی در هیئات‌ مذهبی و مسجد حضور فعال داشتیم.
روح الله آدم شوخ طبعی بود.
در منزل و محل کارش خیلی خوش اخلاق بود.بیشتر روزها مأموریت بود. آن وقت‌هایی هم که در منزل بود.به بچه‌ها رسیدگی می‌کرد.
از روز اول که به خواستگاری‌ آمد گفت:من فدایی رهبرم هر وقت رهبر دستور دهد جانم را فدایش می‌کنم. ✌️.

وصیت نامه پاسدار شهید جهان ساتیاروند:
بسم الله الرحمن الرحیم
ای مردم شهید پرور و مسلمان ایران گوش به فرمان ولایت فقیه باشید، که کشتی نجات شماست. گوش به فرمان امام بزرگتان باشید، که اوست میتواند شمارا رهبر باشدبفکر آخرتتا ن باشید ؛ آیا توشه ایی برای اخرت جمع کرده اید، مگر کسی که به مسافرت میرود با دست خالی میرود آنهم چه مسافرتی ملاقات باخدا با پیامبران وامامان آیا با دست خالی شرمنده نخواهیدشد، درجواب خدا چه حرفی دارید؟ آیا میگویید نمیدان
                                                        صلوات زیاد حافظه را زیاد می کند.((157))

بسم الله الرحمن الر حیم
آمنت بربی و هو الله الذی لا اله الا هو اله کل اله ومنتهی کل علم ورب کل رب و اشهد الله علی نفسی
بالعبودیة و الذل و الصغار و اعترف بحسن صنائع الله الی و ابوء علی نفسی بقلة الشکر و اسال الله فی
یومی هذا وفی لیلتی هذه بحق ما یراه له حقا علی ما یراه له منی  رضا ایمانا و اخلاصا و ایقانا بلا شک
و لا ارتیاب حسبی الهی من کل من هو دونه و الله وکیل علی
*صلى الله علیه و آله : مَنِ اتَّقى اللّه َ أهابَ اللّه ُ مِنهُ کُلَّ شَیءٍ ، و مَن لَم یَتّقِ اللّه َ أهابَهُ اللّه ُ مِن کُلِّ شَیءٍ . [1]
*الإمامُ علیٌّ علیه السلام : مَن خافَ اللّه َ آمَنَهُ اللّه ُ سُبحانَهُ مِن کُلِّ شَیءٍ ، مَن خافَ النّاسَ أخافَهُ اللّه ُ سُبحانَهُ مِن کُلِّ شَیءٍ . [2]
*الإمامُ الحسنُ علیه السلام : مَن عَبدَ اللّه َ عَبّدَ اللّه ُ لَهُ کُلَّ شَیءٍ . [3]
ادامه مطلب
هدف انسان نباید منبر یاد گرفتن باشد باید به این‌ها عمل بکنیم. اگر یاد بگیری و عمل نکنی، موجب دور شدن از ساحت اقدس پروردگار است داداش جون!
ِآیت‌الله حق‌شناس رضوان‌ الله تعالی علیه

ثواب این طراحی تقدیم به شهدای پاسدار انقلاب اسلامی...
یک زمانی آنقدر نوشتم و نوشتم که اذن دادند برای ورود. چند سالی میشود که توفیق چنان سلب شده که انگار باز هم راهی نمانده جز نوشتن. به نیت اربعین 1442 اینجا را باز میکنم که باز اذن دهند. برای حضور در بارعامی که خاصان بار خود را خوب میبندند..
اشهد ان لااله الا الله
اشهد انّ محمدا رسول الله 
اشهد انّ علیّا ولی الله 
و سلام الله علیک یا اباعبدالله و سلام الله علی الارواح اللتی حلّت بفنائک...

فردای اربعین 1441
 ابن منذر گوبد خدمت حضرت   صادق ع  از وحشت   ترس. و اندوهاز تنهایی. یاداور شدم فرمود ایا شما را اگاه نگنم بچیزی که هر گاه انرا  بگوبیدنه در شب و نه در روز  از تنهایی  نترسبد وال  ابنست وبسم  الله و با لله و توکلت   علی الله وانه من یتوکل علی الله  فهو  حسبه  ان الله بالغ امره قدجعل الله لکل شی. قدرا اللهم اجعلنی. فی امایک و فی منعک.   پس فرمود بما. رسیده که مردی سی. سال ابن دعا را میخواند ویک. شب. ترک کرد همان. شب اورا. عقرب گزید
باسلام. بنده احسان شاه سنائی، شاعر، منتقد ادبی، مترجم متون انگلیسی وفعال جهبه فرهنگی و سواد رسانه، از شهر اصفهان و با افتخار گویم که پاسدار ارزش های انقلاب و دفاع مقدس در جنگ رسانه ای علیه انقلاب مقدس سال ۵۷ می باشم.
و آنچه مهم است این است که همه ما سربازان گردان سید علی خامنه ای و لشکر مهدی موعود هستیم.
فیلم اهنگ الله الله میایه بوی گلاب میاید
اهنگ الله الله میایه علی براتی
دانلود اهنگ الله الله میآید بوی گلاب میایه خانه جارو کنید داماد ما

دانلودآهنگ الله الله میایه بوی گلاب میاید

اهنگ الله الله میایه از یونس اسماعیلی
دانلود اهنگ الله الله میایه از یونس اسماعیلی
دانلود اهنگ الله الله غریبم ای یار
دانلود اهنگ الله الله میآید بوی گلاب میاید خانه جارو کنید داماد ما
                                     یا الله یا رحمان یا رحیم یا خالق
بسم الله الرحمن الرحیم
1=برای اینکه حج روزی تو شود هزار مرتبه بگو: لا حول و لا قوة الا بالله

2= برای رفتن به سفر سه مرتبه در گوش راست و چپ بخوان : اعوذ بالله من الشیطان الرجیم ان الذی
فرض علیک القران لرادک الی معاد فا الله خیر حافظا و هو ارحم الراحمین

3=برای ایمنی از دزد و دشمن: اعوذ بعزة الله و اعود بمغفرة الله و اعوذ برحمة الله و اعوذ بسلطان الله ان
الله علی  کل شی قدیر و
تفسیر آیت الله جوادی آملی درباره « بسم الله الرحمن الرحیم»
بسم الله الرحمن الرحیم جمله بسم الله الرحمن الرحیم ۱۱۴ بار بر پیامبر اکرم(ص)نازل شده است؛ در ۱۱۳ سوره به عنوان سرفصل آمده و از آنجا که اول سورهٔ برائت بسم الله نازل نشده و در سورهٔ نمل علاوه بر ابتدای سوره، در آیه« إنّه من سلیمان و إنّه بسم الله الرحمن الرحیم» نیز این جمله مبارکه آمده است مجموعا ۱۱۴ آیه می شود.
ادامه مطلب
                            یا ظاهر یا باطن یا مالک یا قادر یا واهب یا وهاب 
بسم الله الرحمن الرحیم
1= در قبرستان : السلام علی اهل لا اله الا الله من اهل لا اله الا الله یا اهل لا اله الا الله بحق لا اله الا الله کیف وجدتم قول لا اله الا الله من لا اله الا الله یا لا اله الا الله بحق لا اله الا الله اغفر لمن قال لا اله الا الله وحشرنا فی زمره من قال لا اله الا الله محمد رسول الله ولی ولی الله

2= در قبرستان : لا اله الا الله وحده لا شریک له له الملک
مسموم شهید شدن رسول خدا صلی الله علیه و آله در بیان شیخ مفید
۱- شیخ مفید رضوان الله علیه:

✍ رسول الله صلى الله علیه وآله محمد بن عبد الله... وقبض بالمدینة مسموما یوم الاثنین للیلتین بقیتا من صفر....

رسول خدا صلی الله علیه و آله در روز دوشنبه بیست و هشت صفر در مدینه در حالى که مسموم شده بود، از دنیا رفت.

المقنعة، تألیف شیخ مفید، صفحه ۴۵۶
فرار عمر از جنگ احد و عتاب و هجوم شدید امیر المومنین علیه السلام بر فراریان از جنگ
علی بن ابراهیم قمی قدس الله روحه الشریف عالم و مفسر بزرگ شیعه می‌نویسد:
وروی عن ابی واثلة شقیق بن سلمة قال كنت اماشى عمر بن الخطّاب اذ سمعت منه همهمة، فقلت له مه، ماذا یا عمر؟ قال ویحك أما ترى الهزیر القضم ابن القضم، والضارب بالبهم، الشدید علی من طغى وبغى، بالسیفین والرایة، فالتفت فاذا هو علی بن ابی طالب، فقلت له یاهذا هو علی بن ابی طالب، فقال ادن منی احدثك عن

امشب چه شبی است بهتر از یک دهر است
آواز جهان مژده از صد بهر است
صد بهر به گوش این جهان یک راز است
وآن راز محمدی پسند، آن ساز است
آن راز دهد مژده به هر دل ای دوست
بر گوش جهان نغمه ی یا الله است
امشب شب مهمانی و شب، شوق و نداست
تا صبح به گوش ماه،قل هو الله است
یا حق کنم از بهر سجود خوش اقبال
من عاشقم و حاجت این شب یاد است
امشب شب قدر و شب فتوا و دعاست
ای مونس من، عشق همه ثار الله است
خونی که شده جاری ز بوی الله
دارد این ندا که یار ما قران است
سلام
عیدتون مبارک.... میلاد حضرت اربابه و روز های شادی دل اهل بیت علیهم السلام، الهی عیدی های خوب خوب بگیرین از خاندان مطهرشون.
از وقتی یادم میاد عاشق رنگ لباس سپاه بودم... مخصوصا وقتی میرفتم حسینیه جماران و خانم های سپاهی رو می‌دیدم.
از بچگی تولد امام حسین علیه السلام رو با تبریک به سپاهی های فامیل به یاد دارم...

روز پاسدار مبارک

مدتیه خیلی داره بهشون اجحاف میشه و همه جوره بر علیهشون زدن.... اما خدا نمی گذاره حق پنهان بمونه!
تو این روزهای سخته ک
امام حسین (ع) نواده پاک رسول خدا (ص)،در سوم شعبان سال چهارم هجری قمری چشم به جهان گشود.
بهترین دوران زندگی امام حسین (ع)، ملازمت و حضور وی درکنار پیامبر گرامی اسلام بود که شش سال طول کشید.
امام حسین (ع) در خانواده ای تربیت شد که معدن کمالات و فضائل عرفانی و اخلاقی بود. وجود پدری چون امام علی (ع) و مادری همچون فاطمه زهرا (س) که هر دو پرورش یافته رسول خدا (ص) بودند، آن حضرت را با عالی ترین فضایل و حقایق الهی آشنا کرد.
امام حسین (ع) در صحنه های مختلفی که ا
پاسدار شهید مفقودالاثر : مهدی باکری
نام پدر: فیض الله
تاریخ تولد ۱۳۳۳/۰۱/۲۰
محل تولد: میاندوآب
تاریخ شهادت: ۱۳۶۳/۱۲/۲۵
محل شهادت: شرق دجله
نام عملیات: بدر
محل دفن: مفقود الاثر
وصیت نامه: اسلام تنها راه نجات و سعادت ماست، همیشه به یاد خدا باشید و فرامین خدا را عمل کنید، پشتیبان و از ته قلب مقلد امام باشید.
لینک به سایت دفاع_مقدس: همیار شهداو رزمندگان جمهوری اسلامی ایران
بسم الله الرحمن الرحیم
یافارس الحجاز ادرکنی الساعه العجل
از قول فرزند علامه طهرانی علیه‌السلام نقل میکنم
آیت‌الله سیدمحسن طهرانی فرمودند
قریب به این مضمون
شخص در میان جمعیت فریاد زد برای سلامتی امام زمان عج و آیت‌الله العظمی بروجردی صلوات...
حضرت آیت‌الله العظمی بروجردی به شدت ناراحت شدند که چرا به امام زمان عجل الله تعالی فرجه الشریف بی احترامی کردید و نامشان را کنار نام من آوردید و فرمودند آن فرد از خانه من بیرون برود و....
حال خدا به ف
رسول الله صلی الله علیه وآله وسلم به امیرالمومنین علی صلوات الله علیه فرمودند:
یا علی ! چهار چیز است که در هر کس باشد اسلام او کامل است:
صداقت ، سپاسگزاری ( در برابر خدا و در مقابل خوبی های دیگران) ، حیا و شرم ، خوش خلقی
تحف العقول ص 6 الی 9
شیخی به طوطی اش "لا اله الا الله" آموخته بود!طوطی شب و روز "لا اله الا الله" می گفت!روزی طوطی به دست گربه کشته شد!شیخ به شدت می گریست!علت بی تابی را از او پرسیدند پاسخ داد:وقتی گربه به طوطی حمله کرد طوطی آن قدر فریاد زد تا مرد!"لا اله الا الله" را فراموش کرد!زیرا او عمری با زبان گفت و دلش آن را یاد نگرفته و نفهمیده بود!سپس شیخ گفت: می ترسم من هم مثل این طوطی باشم، تمام عمر با زبان "لا اله الا الله" بگویم، و هنگام مرگ فراموش کنم!
                                       لا اله الا الله محمد رسول الله
بسم الله الرحمن الرحیم
1=دو رکعت نماز می خوانی بعد 101 بار می گویی: استخیر الله برحمته خیره فی عافیه
2= جهت رفع گرفتاری : 101 بار می گویی : رب انی مسنی الضر و انت ارحم الراحمین
3= در سختی : هفتاد بار بگو: یا الله یا محمد یا علی یا فاطمه یا صاحب الزمان ادرکنی و لا تهلکنی
خاطره‌ای از ابراهیم؛ پسر شهید دقایقی:
هنگامی که فرصتى دست داد تا همراه با پدرم به مناطق جنگى بروم، کودکى بیش نبودم. از اهواز و چندین شهر دیگر گذشتیم و به شهر کرمانشاه که قرارگاه رمضان در آن جا مستقر بود ، وارد شدیم.
آن وقت‏ها هرگز نمی ‏دانستم که پدرم چه کاره است و او را یک راننده ، بسیجى و یا پاسدار عادى می ‏پنداشتم. به قرارگاه رمضان که وارد شدیم ، برخوردها به گونه‌‏اى فوق تصور من بود. آنان ارزش و احترام زیادى براى پدرم قائل بودند و این برخو
                                      لا اله اله الله سبحان العظیم العظم  الباقی
بسم الله الرحمن الرحیم
به جهت رفع درد مثانه این آیات را در وقت خواب سه مرتبه و بعد از بیدار شدن یک بار بخواند:

الم تعلم ان الله علی کل شی قدیر - الم تعلم ان الله له المک السموات و الارض و ما لکم من دون الله
من ولی و لا نصیر (106 و107 بقره)
برای رفع سنگ مثانه سوره انشراح را نوشته وبشوید و آب را بنوشد شفا یابد
-اللّه اکبر، اللّه اکبر، اللّه اکبر
السلام علیکم و رحمة الله و برکاته، انّ الله و ملائکته یصلّون علی النّبی یا ایّها الذین آمنوا صلّوا علیه و سلّموا تسلیماً
مردم سه صلوات فرستادند و یکی از پیرمردهای صف اول جماعت که خادم مسجد بود، میکروفن را گذاشت کنار جوانی که به تازگی دهه ی دوم زندگی اش را شروع کرده بود تا او تعقیبات نماز را بخواند.

ادامه مطلب
طریقه‌ی آیت الله کشمیری در خواندنِ «ناد علی»استاد صداقت در کتاب روح و ریحان به نقل از آیت الله کشمیری می نویسند:«هر مشکل که برایم در نجف پیش می آمد، می رفتم صحن امیرالمؤمنین (ع) و هفت بار نادعلی می خواندم و مشکلم حل می شد.»ذکر «ناد علی» در کتاب ها به صورت های مختلف نقل شده است. آیت الله کشمیری ذکر «نادعلی » را چنین می خواندند:«نادِ علیّاً مَظهر العَجائب، تَجِدهُ عوناً لک فی النَوائِب، کلُّ همّ و غمّ سَیَنجَلی، بولایتک یا علیّ یا علیّ یا علیّ،
ولایت امیر المومنین علیه السلام ولایت خداست
شیخ صدوق رضوان الله علیه روایت کرده است:
۳- حدثنا الحسین بن أحمد بن إدریس رحمه الله، قال: حدثنا أبی، قال: حدثنا إبراهیم بن هاشم، عن محمد بن سنان، قال: حدثنا أبو الجارود زیاد بن المنذر، عن سعید بن جبیر، عن ابن عباس، قال: قال رسول الله (صلى الله علیه وآله): ولایة علی بن أبی طالب ولایة الله، وحبه عبادة الله، واتباعه فریضة الله، وأولیائه أولیاء الله، وأعداؤه أعداء الله، وحربه حرب الله، وسلمه سلم الله عز
                               لا اله الا الله سبحا ن رب الملائکة و الروح
بسم الله الرحمن الرحیم

اللهم را د الضالة و الهادی من الضلالة صل علی محمد و آل محمد و احفظ علی ضالتی واردها الی
سالمة یا ارحم الراحمین فانها من فضلک و عطائک یا عباد الله فی الارض و یا سیارةی الله فی الارض ردوا
علی ضالتی فانها من فضل الله و عطائه
چندی قبل در صف صندوق دندانپزشکی یکی از بیمارستان های قم که متعلق به سپاه است ایستاده بودم. نوبت جوانکی شد. صندوقدار گفت یک میلیون و دویست هزار تومان!برق از سه فاز جوانک پرید. گفت یک میلیون و دویست؟! چه خبره؟! صندوقدار گفت خب بیمه تکمیلی نداری همینه دیگه! جوانک خیلی هم نه، کمی عصبانی شد و گفت آخه این چه مملکتیه که بیمه اش هم برای پولدارهاست و ما بدبختها چون پول نداریم باید هی بدبخت تر بشیم، اتفاقا بیمه باید برای ندارها باشه!
پاسداران عزیز هم حضو
خبر را نیمه شب دریافت کردم از کسی که خودش سالهای جوانی اش را در خطرها و دلهره های کارهای امنیتی برون مرزی سپری کرده است.دوست داشتم باور نکنم ولی خیلی زود خبر توسط منابع رسمی تایید شد: سردار بزرگ اسلام سرلشگر پاسدار حاج قاسم سلیمانی به یاران شهیدش پیوست....
یک لحظه یاد زمانی افتادم که خبر شهادت مالک را به امیرالمومنین علیه السلام دادند. فرمود:
ادامه مطلب
اگه جایی تو زندگیت ابهام داشتی و نتونستی درست حسابی تصمیم بگیری،اگر بین دو سه تا گزیه مردد بودی،تقوا پیشه کن تا خدا راه صواب و صحیح رو بهت نشون بده
خداوند فرمود 
یا ایها لذین امنو ان تتقوا الله یجعل لکم فرقانا
و در جای دیگر فرمود
و من یتق الله یجعل له مخرجا و یرزقه من حیث لا یحتسب
و در جای دیگر فرمود 
و اتقوا الله و یُعلِّمکم الله و الله بکل شی علیم
چیه این تقوا؟؟هر در زندگی خودش متناسب با شرایط خودش میدونه تقوا چیه و چه مصداقی داره براش.یکی بر
نیرویی برای بسط عمق راهبردی
رهبر معظم انقلاب اسلامی، در پی عروج شهید عالی‌مقام سردار پرافتخار حاج قاسم سلیمانی (رضوان‌الله علیه)، فرماندهی نیروی قدس سپاه پاسداران انقلاب اسلامی را به سردار سرتیپ پاسدار اسماعیل قاآنی سپرده و تأکید کردند: «برنامه آن نیرو عیناً همان برنامه دوران فرماندهی شهید سلیمانی است.»، اما برنامه و مأموریت نیروی قدس چه بود که به‌فرمان فرمانده معظم کل قوا امتداد پیدا خواهد کرد؟
ادامه مطلب
ولادت امام حسین (ع) و روز پاسدار چه روزی است

ولادت امام حسین (ع) و روز پاسدار در سال 99
تاریخ :

تاریخ به شمسی
شنبه, ۹ فروردین ۱۳۹۹

تاریخ به قمری
السبت, ٤ شعبان ١٤٤١

تاریخ به میلادی
Saturday, March 28, 2020

9 فروردین مصادف با ولادت سالار شهیدان، امام حسین علیه السلام و روز پاسدار می باشد .
ولادت امام حسین(ع)
پیش از آنکه حضرت زهرا علیه السلام به امام حسین علیه السلام باردار شود، جبرئیل بر پیامبر صلی الله علیه وآله وسلم نازل شد و عرض کرد: «پسری برایت متولد می ش
بیهقی از امام شافعی روایت کرده که:
(الله تبارک و تعالی یاران رسول الله صلى الله علیه و آله و سلم را در قرآن، تورات و انجیل مورد ستایش قرار داده و فضیلت آنها را بر دیگران بر زبان رسول الله صلى الله علیه و آله و سلم بیان کرد، پس الله به آنها رحم کرد و به جهت رساندن آنها به بالاترین درجات صدیقین، شهداء و صالحین به آنها شادباش گفت). آنها سنتهای رسول الله صلى الله علیه و آله و سلم را به ما رساندند و رسول الله صلى الله علیه و آله و سلم و وحیی
دلم میخواهد گریه شوم، اشک شوم و زمین مرا ببلعد.و غربت پسر فاطمه سلام الله علیها ای کاش یک روز مرا بکشد. مهجوری دین و غلبه سنت های جاهلی، داری است که یارای از پای انداختن آدمی را خواهد داشت. باورهایی که لابه لاهای رسم و رسومات به لجن کشیده شده و متعفن یک روز گندشان در می آید.التماس دعاوالی الله ترجع الامور...
سلام بر بسیجیان گمنام امام زمان عج الله تعالی فرجه الشریف و بر سربازان گمنام نائب بر حقش امام خامنه ای حفظه الله . اینجا پایگاه ارباب عاشورائیان و سید ناظران وجه الله است . اینجا مدرسه ی مبارزه با شیطان است . اینجا جایگاه مخلصین مجاهد فی سبیل الله و پروشگاه مبارزین استکبار جهانیست 
ما آماده ایم برای ظهور منجی عالم بشریت عج ...
٥ـ قال : ومن ألفاظ رسول الله ( صلّى الله علیه وآله وسلم ) : الشدید من غلب نفسه.
از سخنان رسول خدا صلی الله علیه و آله این بود که می‌فرمودند: قوی و استوار آن کسی است که بر نفس خویش غلبه کند.
وسائل الشیعة، تالیف شیخ حر عاملی رحمه الله، ابواب جهاد با نفس، باب ۱، حدیث ۵
بسم الله الرحمن الرحیم
یافارس الحجاز
یا حجه بن الحسن العسکری
تسلیت عرض مینمایم
وفات
حضرت آیت الله سید محمد محسن حسینی طهرانی را
آقا جان روز بروز تنهاتر ، آقاجان چرا با درخواست حضرت آیت‌الله العظمی...برای آمدن ، برکات هم کم کم می روند...
روز بروز بدتر شد و میشود 
آقا جان ...
بسم الله الرحمن الرحیم

هرکه این سوره را تلاوت کند الله برایش ده حسنه نویسد بعدد هرکه سلیمان هود وشعیب و صالح و ابراهیم را تصدیق یا تکذیب کرده است و هرگاه روز قیامت بر خیزد لا اله الا الله گوید و هرکه آن را بخواند به او غش حادث نشود

عن ام المؤمنین عائشة رضی الله عنها قالت:(قال رسول الله صل الله علیه وسلم من احدث فی امرنا هذا ما لیس منه فهو رد) رواه مسلم

حضرت رسول اکرم میفرمایند:کسی که احداث و نوآوری در دین ایجاد کند،که در اصل شریعت موجود نیست و در دین مبین مبنا و منشا و اساسی ندارد،مردود و غیر قابل تأیید است.

عن ام المؤمنین عائشة رضی الله عنها قالت:(قال رسول الله صل الله علیه وسلم من احدث فی امرنا هذا ما لیس منه فهو رد) رواه مسلم

حضرت رسول اکرم میفرمایند:کسی که احداث و نوآوری در دین ایجاد کن،که در اصل شریعت موجود نیست و در دین مبین مبنا و منشا و اساسی ندارد،مردود و غیر قابل تأیید است.

رسول الله صلى الله علیه وآله :مَن لا یَرْحَمِ الناسَ لا یَرحَمْهُ اللّه ُ 
 کسى که به مردم ترحّم نکند، خداوند به او #رحم نمى کند.
تفسیر روایی:عنه صلى الله علیه وآله:مَن لا یَرحَمْ مَن فی الأرضِ لا یَرحَمْهُ مَن فی السماءکسى که به ساکنان زمین رحم نکند، آن که در آسمان است به او رحم ننماید
▫️عنه صلى الله علیه وآله:إنّما یَرحَمُ اللّه ُ مِن عِبادِهِ الرُّحَماءخداوند تنها به بندگان مهربان خود، رحم مى کند .
▫️عنه صلى الله علیه و آله :و الذی نَفسِ
علت نام گذاری حضرت زهرا سلام الله علیها به فاطمه
شیخ طوسی رضوان الله علیه عالم بزرگ شیعه روایت کرده است:
٥٧١ / ١٨ ـ وبهذا الاسناد ، قال : قال رسول الله صلى الله علیه وآله : إنما سمیت ابنتی فاطمة لان الله ( عز وجل ) فطمها وفطم من أحبها من النار.
رسول خدا صلی الله علیه و آله فرمودند: دخترم را فاطمه نامیدم زیرا که خداوند او و دوستدارانش را از آتش جهنم دور کرده است.
الامالی، تالیف شیخ طوسی، مجلس ۱۱، حدیث ۱۸، صفحه ۲۹۴، چاپ دار الثقافة
‏چند سال دیگه نوه های پوری حسینی و حسین فریدون و شبنم نعمت زاده و...
(خلاصه همه ی مفسدین اقتصادی که یکی یکی دارن مجازات میشن )

به « رئیسی » میگن آیت الله زندان!!!
دقیقا مثل جریان اعدام های منافقین سال های اول انقلاب که میگفتن آیت الله قتل عام !!!
❌به نظر شما با کسانیکه الان این دزدی ها و دستگیری ها رو می بینن ولی چند سال دیگه تهمت میزنن و میگن « آیت الله زندان » چکار باید کرد ؟!!!
بسم الله الرحمن الرحیم
با توسل بر آستان مقدس اهل بیت عصمت و طهارت علیهم السلام، سعی بر آن داریم تا حتی قدمی کوچک در راستای تبلیغ معارف ناب اسلامی برداشته باشیم. ان شاء الله مورد خشنودی و رضایت حضرت حجت عجل الله تعالی فرجه الشریف قرار بگیرد.

طلبه حقیر، سید علی محمدی موسوی
بسم الله الرحمن الرحیم
با توسل بر آستان مقدس اهل بیت عصمت و طهارت علیهم السلام، سعی بر آن داریم تا حتی قدمی کوچک در راستای تبلیغ معارف ناب اسلامی برداشته باشیم. ان شاء الله مورد خشنودی و رضایت حضرت حجت عجل الله تعالی فرجه الشریف قرار بگیرد.

طلبه حقیر، سید علی محمدی موسوی
قال رسول الله - صلّی الله علیه و آله - : 
پیامبر اکرم - صلّی الله علیه و آله - فرمود: ای سلمان بر تو باد تلاوت قرآن، به درستی که تلاوت قرآن کفاره است برای گناهان و حجاب از آتش و امان از عذاب است و برای کسی که قرآن می خواند به ازای هر آیه ثواب صد شهید نوشته می شود. «بحار الأنوار، ج ۹۲، ص ۱۷»
قال رسول الله - صلّی الله علیه و آله - :   پیامبر اکرم - صلّی الله علیه و آله - فرمود: کسی که ده آیه در یک شب بخواند، نوشته نمی شود از غافلین و هر کس پنجاه آیه بخواند د
                                          لا اله الا الله سبحان العزیز الجبار
بسم الله الرحمن الرحیم
اللهم لا تخزنی یوم یبعثون یوم لا ینفع مال و لا بنون و انفقوا من ما رزقنا کم من قبل ان یاتی احدکم الموت
فیقول رب لولا اخرتنی الی اجل قریب فاصدق و اکن من الصالحین ولن یوخر الله نفسا اذا جاء اجلها و الله
خبیر بما تعملون
بسم الله الرحمن الرحیم
الحمدلله آیت الله محمد یزدی حفظه الله از علمای بصیر، انقلابی، توانمند و در خدمت نظام و ولایت بوده اند و موید به تاییدات فراوان امامین انقلاب هستند در ادامه پوسترهایی ناب از بیانات این عالم بزرگوار تقدیم می گردد.
ادامه مطلب

سبحانک یا ملک تعالیت یا مالک
بسم الله الرحمن الرحیم
 در این ماه هر وقت که خواستی چهار رکعت نماز که در رکعت اول حمدو 25 بارآیة الکرسی و 25 قدر و
در رکعت دوم حمد و سوره تکاثر وو 25 بار سوره توحید ودر رکعت سوم حمد و کافرون و 25 بار سوره فلق
و در درکعت چهارم بعد از حمد سوره نصر و 25 بار سوره ناس خوانده شود ( دو تا دو رکعتی باشد)
و بعد از نماز هفتاد بار سبحان الله و الحمد الله و لا اله الا الله و الله ا
تو از چی دلخوری پَرو نمیشه ریخت توو بالشای آجری ●♪♪ ♥‿♥ ♪دلت گرفته و تفنگ سَرپُری از چی دلخوری ●♪♪ ♥‿♥ ♪نه گریه داری و نه میشه خنده رو کشید به صورتت !!!♪ ♥‿♥ ♪گذشته هات هنوز نمیره توو کَتت بغضِ عادتت ♫♪ ♥‿♥ ♪الله من سفید دنیام سیاه الله دل نمیشه سر به راه !!!♪ ♥‿♥ ♪الله تنها توو انبار کاه هی میگشتم دنبال نخ سوزنای اشتباه ●♪♪ ♥‿♥ ♪الله جونم آلودست ببخش دائم بهم زدن رو دست ببخش ♫♪ ♥‿♥ ♪الله من اصن آدم بده لااقل تو مثل آدم مُر
تو از چی دلخوری پَرو نمیشه ریخت توو بالشای آجری ●♪♪ ♥‿♥ ♪دلت گرفته و تفنگ سَرپُری از چی دلخوری ●♪♪ ♥‿♥ ♪نه گریه داری و نه میشه خنده رو کشید به صورتت !!!♪ ♥‿♥ ♪گذشته هات هنوز نمیره توو کَتت بغضِ عادتت ♫♪ ♥‿♥ ♪الله من سفید دنیام سیاه الله دل نمیشه سر به راه !!!♪ ♥‿♥ ♪الله تنها توو انبار کاه هی میگشتم دنبال نخ سوزنای اشتباه ●♪♪ ♥‿♥ ♪الله جونم آلودست ببخش دائم بهم زدن رو دست ببخش ♫♪ ♥‿♥ ♪الله من اصن آدم بده لااقل تو مثل آدم مُر
#همیار #سرتیپ #پاسدار #شهید #احمد #کاظمینام پدر:  عشقعلیتاریخ تولد:  1338/04/01محل تولد:  نجف آباد اصفهانتاریخ شهادت:  1396/05/18محل شهادت:  نزدیکی ارومیهعلت شهادت: سانحه هوایی-سقوط هواپیماسمت: فرمانده نیروی زمینی سپاهوصیت نامه: خداوندا مرا بپذیر و در جمع شهدا قرار بده،خداوندا روزی شهادت می خواهم که از همه چیز خبری هست الا شهادت
هیئت شیفتگان وحی برگزار می نماید اعظم الله اجورکممراسم روضه خوانی بانوی دوعالم حضرت زهرا (سلام الله علیها  )به همراه یادبود سردارشهید حاج قاسم سلیمانی
⚫ ✅چهارشنبه ساعت ۹:۴۵صبح 
حضورتان تسلایی است  بر دل امام زمان عجل الله تعالی فرجه الشریف.  ▪   مکان :میدان پلیس ابتدای بلوار شهید محلاتی کوچه ۲ موسسه قرآنی شیفتگان وحیsapp.ir/shifteganvahy
یکی از یاران رسول خدا صلی الله علیه و آله فقیر شد. محضر رسول خدا صلی الله علیه و آله آمد و شرح حال خود را بیان کرد. پیغمبر صلی الله علیه و آله فرمود:
برو هر چه در منزل داری اگر چه کم ارزش هم باشد بیاور!
آن مرد انصار رفت و طاقه ای گلیم و کاسه ای را خدمت پیغمبر صلی الله علیه و آله آورد.
حضرت آنها را در معرض فروش گذاشت و فرمود: چه کسی اینها را از من می خرد؟
مردی گفت: من آنها را به یک درهم خریدارم.
حضرت فرمود: کسی نیست که بیشتر بخرد!
مرد دیگری گفت: من به دو د
#همیار #سرتیپ #پاسدار #شهید #احمد #کاظمینام پدر:  عشقعلیتاریخ تولد:  1338/04/01محل تولد:  نجف آباد اصفهانتاریخ شهادت:  1396/05/18محل شهادت:  نزدیکی ارومیهعلت شهادت: سانحه هوایی-سقوط هواپیماسمت: فرمانده نیروی زمینی سپاهوصیت نامه: خداوندا مرا بپذیر و در جمع شهدا قرار بده،خداوندا روزی شهادت می خواهم که از همه چیز خبری هست الا شهادت

لا تجد قوما یومنون بالله والیوم الآخر یوادون من حاد الله و رسوله و لو کانوا آباءهم او ابناءهم او اخوانهم او عشیرتهم اولئک کتب فی قلوبهم الایمان و ایدهم بروح منه و یدخلهم جنات تجری من تحتها الانهار خالدین فیها رضی الله عنهم و رضوا عنه اولئک حزب الله الا ان حزب الله هم المفلحونهیچ قومی را که ایمان به خدا و روز رستاخیز دارند نمی‌یابی که با دشمنان خدا و رسولش دوستی کنند، هر چند پدران یا فرزندان یا برادران یا خویشاوندانشان باشند؛ آنان کسانی
پیشکش به کنگره سردار شهید محمدعلی قجری

پیچیده عطر بوی تو در گلعذار عشقای سرفراز معرکه در کارزار عشق

ای شمع پُر گداز به بازار عاشقیپروانه ی فتاده به پای شرار عشق!

بیدار خط شکن به مصاف ستمگرانمانده به عهد خود همه جا استوار عشق!

تا اوج قلّه های یقین پَر گشوده ایسیمرغ قاف قافله در شاهکار عشق

ای زنده ی همیشه تاریخ ای شهیدای لاله تپیده به خون در دیار عشق

ای پاسدار مرتبتِ عشق و راستیای نخل پُر ثمر که شدی سایه سار عشق!

فرمان حمله تا زِ جلودار می رس
#حدیث_مهدوی 
امام حسین(ع)
«اما ان الصابر فی غیبته علی الأذی و التکذیب، بمنزلة المجاهد بالسیف بین یدی رسول الله صلی الله علیه و آله».
«کسی که در زمان غیبت به آزار و انکار دشمنان صبر کند همانند کسی است که در محضر رسول اکرم صلی الله علیه و آله و سلم جهاد کند».
کمال الدین صدوق/ ص317
موشک به موشک اقتدارانقلاب است/ضربه به دشمن افتخار انقلاب است/باشدجواب غرب وآمریکافقط این/عزت پیام آشکارانقلاب است/ایران ماالگوی ایثارزمین شد/چون باولایت پاسدار انقلاب است/داده شهیدان زیادی بهر اسلام/گنج شهادت هم نثار انقلاب است/مثل سلیمانی برایش جانفشان شد/حاج قاسم ایران عیار انقلاب است/اوباشهادت ضربه اش غرب ویهودی /چون بارفیقان هم که یارانقلاب است/خونش طریق حق شده تاآن فلسطین/آماده باش شیعه کارانقلاب است/تاروز مهدی که فرج حاصل بگردد/ه
اشاره ای به؛ ختم و خواص بسم الله الرحمن الرحیمخدای متعال برای اینکه به انسان‌ها بیاموزد که کار را به نام خدا آغاز کنند هم سوره‌های قرآن و هم ابتدای قرآن را با «بسم الله الرحمن الرحیم» آغاز کرده و علمای فریقین (شیعه و سنی) از رسول خدا (صلی الله علیه وآله) نقل کرده‌اند «کل امر ذی بال لم یبدأ فیه به بسم الله فهو ابتر» ( الدر المنثور ج ۱، ص ۲۶)؛ «هر کاری که به نام خدا شروع نشود ابتر است. بنابراین اگر انسان کاری را به نام خدا شروع نکند، هرگز به مقصد ن
مرحوم مرتضوی:
برای دیدن صاحب الامر همچنان که مرحوم مجلسی نیز در حدیثی در بحار ذکر کرده است این عمل را انجام دهد.ابتدا شش عدد نماز دورکعتی بخواند که مجموعاً دوازده رکعت خواهد شد بعد از «حمد» در تمامی رکعات سوره توحید را بخواند سپس صلوات فرستاده و بگوید:«سلام علی آل یاسین ذلک هو الفضل المبین من عند الله و الله ذوالفضل العظیم  امامه من یهدیه صراطه المستقیم قد اتاکم الله خلافته یا آل یاسین (و صلی الله علی سیدنا محمد النبی و آله الطاهرین)» این عم
الله اکبر...!
الله اکبر....!
صدای اذان را میشنوی؟‌خدا با تو سخن میگوید...
خدایا حافظ وطنم ، مردمانش ،سربازانش ،سردارانش باش.... :)
رهبرم... !
خدایا.... 
سردارم جایگاه ابدیت تو در قلبِ ماست‌‌....حاج قاسم، سلیمانی های دیگری هستند که دارند انتقام خونت را میگیرند....!! تو آرام بخواب سردار خیالت راااااااحت ....❤️ #انتقام_سخت ✌️✌️✌️✌️✌️✌️✌️
پیشکش به کنگره سردار محمدعلی قجری نراقی اولین شهید استان مرکزی

پیچیده عطر بوی تو در گلعذار عشقای سرفراز معرکه در کارزار عشق

ای شمع پُر گداز به بازار عاشقیپروانه ی فتاده به پای شرار عشق!

بیدار خط شکن به مصاف ستمگرانمانده به عهد خود همه جا استوار عشق!

تا اوج قلّه های یقین پَر گشوده ایسیمرغ قاف قافله در شاهکار عشق

ای زنده ی همیشه تاریخ ای شهیدای لاله تپیده به خون در دیار عشق

ای پاسدار مرتبتِ عشق و راستیای نخل پُر ثمر که شدی سایه سار عش
                          بحق لا اله الا هوی الحی القیوم اللهم احفظ من شرکل ذی شر

بسم الله الرحمن الرحیم

1= موقع خروج از خانه بگو: بسم الله الرحمن الرحیم حسبی الله توکلت علی الله اللهم انی اسالک
خیر اموری کلها و اعوذبک من خزی الدنیا و عذاب الاخرة

2= هفت بار در روز بگ.: حسبی الله ربی الله لا اله الا هو علیه توکلت و هو رب العرش العطیم

3= هر روز صد بار بگو: اللهم صلی علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم و احشرنا معهم و العن
اعدائهم

4= هر روز بگو: الله

و ما جعله  الله الا بشری و لتطمئن  به قلوبکم  و ما النصر الا من عندالله ان الله عزیز حکیم

بسم الله الرحمن الرحیم

1. نماز شب اول: دو رکعت نماز که بعد ازحمد 11 بار توحید را بخواند و روزش را روزه بدارد

2.نماز روز اول: دو رکعت نماز و بعد سه بار بگوید: اللهم انت الا له القدیم و هذه سنة جدیدة فاسئلک
فیها العصمة من الشیطان و القوة علی هذه النفس الامارة بالسوء

3. نماز شب دهم: چهار رکعت که در هر رکعت بعد از حمد 50 بار توحید و بعد ازنماز هفتاد بار بگ
با عرض سلام خدمت تمامی عزیزانی که از این وبلاگ دیدن می فرمایید.
ان شاء الله در این وبلاگ مطالب متنوعی به همت چند تن از طلبه های حوزه علمیه امام جعفر صادق(علیه السّلام) شهرستان تالش ( از شهرستانهای استان گیلان) درج خواهد شد.
به امید رضایت خاطر حضرت بقیة الله الاعظم(عجل الله تعالی فرجه الشّریف)
زودتر از آنچه که فکرش را بکنیم
قیامت مشخص خواهد کرد
عزاداران واقعی مصیبات حضرات آل‌الله علیهم صلوات‌الله
چه کسانی بوده‌اند
فعلا که شیطان -انسان‌شناس- چه هنرمندانه توانسته است
این مایه‌ی وحدت را تبدیل به ابزار افتراق -ما شیطان‌نشناس‌ها- کند.
صدق الله العلی العظیم:
«إنه لکم عدو مبین»
شهید پاسدار جهان ساتیاروند فرزند: محمد شاه تاریخ تولد: 1335/7/22محل زندگی: پلدختر روستای ولیعصر (عج)تاریخ شهادت: 1362/11/24محل شهادت: پاسگاه زید عراق گلزار شهید: گلزار شهدای روستای ولیعصر (عج)
زندگی نامه پاسدار رشید اسلام شهید جهان ساتیاروند
شهید جهان ساتیاروند فرزند محمدشاه در تاریخ 1335/7/22 در روستای ولیعصر توابع شهرستان پلدختر در خانواده ای مذهبی و متدین چشم بدیده جهان گشود.تحصیلات ابتدای را در مدرسه عشایری گذراند.وی دوران کودکی و نوجوانی در کنار
شادمان زهراوحیدر ازگل پیغمبراست/روزمیلادحسینی نورچشم حیدراست/جام تبریکی خدایش داده سوی مصطفی/سرورآزادگان از جلوه های کوثراست/نام زیبایش حسین وپاسدار دین ماست/بخشش دنیاوعقبی عشق پاک سروراست/کربلاشدجاورانه باطلوع مقدمش/سوم شعبان رسیده روزگار برتراست/جبرئیل آمدبگیرد عیدیش از مصطفی/برولایت پاسدار ومقتدا وگوهر است/حضرت مهدی برای کربلا دارد ظهور/ملت مادررکاب آن ولی آخراست/

یا حمید بحق محمد (ص)
السلام علیک یا حبیب الله و یا رسول الله (صلی الله علیه و آله)
عید مبعث، عید به بعثت رسیدن رسول خدا، حضرت محمد مصطفی (صلی الله علیه و آله) بر محضر امام زمان (عجل الله تعالی فرجه الشریف) و تمام مسلمانان جهان مبارک باد

یا حمید بحق محمد (ص)
السلام علیک یا حبیب الله و یا رسول الله (صلی الله علیه و آله)
عید مبعث، عید به بعثت رسیدن رسول خدا، حضرت محمد مصطفی (صلی الله علیه و آله) بر محضر امام زمان (عجل الله تعالی فرجه الشریف) و تمام مسلمانان جهان مبارک باد
#حدیث_مهدوی 
امام کاظم(ع)
«یقم القائم بلاسفیانی؟ ان امر القائم حتم من الله، و امر السفیانی حتم من الله، و لا یکون قائم الا بسفیانی قلت: جعلت فداک فیکون فی هذه السنة؟ قال: ما شاء الله. قلت: یکون فی السنة التی یلیها؟ قال: یفعل الله ما یشاء».
«مگر ممکن است که بدون خروج سفیانی، قائم (عجل الله فرجه) قیام کند؟! نه هرگز. ظهور قائم (ارواحنا فداه) از طرف خدا حتمی است و خروج سفیانی نیز از طرف خدا قطعی است، هرگز قائم (علیه‌السلام) بدون سفیانی نخواهد بود».ابن
کجاست مثل خدیجه ...
قالت أم سلمة فلما ذكرنا خدیجة بکی رسول الله ثم قال خدیجة و أین مثل خدیجة صدقتنی حین كذبنی الناس و وازرتنی على دین الله و أعاننی علیه بمالها إن الله عز و جل أمرنی أن أبشر خدیجة ببیت فی الجنة من نصب الزمرد لا صخب فیه و لا نصب .
ام سلمه رضوان الله علیها گفت: هر وقت ذکر حضرت خدیجه سلام الله علیها می‌کردیم رسول خدا صلی الله علیه گریان می‌شد و سپس می‌فرمود: خدیجه و کجاست مثل خدیجه؟ او در آن هنگام که مردم مرا تکذیب کردند، مرا تصدیق
بسم الله الرحمن الرحیم
یکی از شاگردان استخوان خرد کرده ی آیت الله بهجت رحمه الله و آیت الله مصباح یزدی حفظه الله در مباحث اخلاقی حضرت حجت الاسلام آقا تهرانی است.در ادامه شرح زندگی استاد مرتضی آقاتهرانی به روایت یکی از نزدیکان از سایت ایشان به همراه تعدادی پوستر از بیانات این بزرگوار تقدیم می گردد.
ادامه مطلب
روح الله حجازی دانلود فیلم روشن محصول 1399, دانلود فیلم روشن روح الله حجازی با لینک مستقیم رایگان کامل کم حجم کیفیت بالا عالی بلوری 4k, دانلود فیلم سینمایی ایرانی روشن روح الله حجازی جدید بدون تگ آرم تبلیغاتی و نیاز به خرید اشتراک ویژه روح الله حجازی

ادامه مطلب
                                                       رفع تب:ربنا اکشف عنا العذاب انا مومنون((67))
بسم الله الرحمن الرحیم
این سوره را قتال نیز گویندهرکه این سوره را بخواند هرگز در دین الله شک نمی کند واز شرک و کفر  محفوظ است وبعد از فوت الله هزار فرشته را به قبر او فرستد تا بر او نماز گذارند و ثواب به او دهند ودر هنگام حشر تشییع او کنند تا او را نزد الله به موقف او حاضر کنند و هرکه می خواند جان و مال او حفظ شود بداند که باید این سوره را تلاوت کند هرکه آن را

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها